| anonim_4396 a întrebat:

mai merita sa-ti iei iphone 5s in 2016? avand in vedere ca s-a lansat si iphone 7? cei care aveti 5s ce parere aveti despre el? merita?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca vrei sa il cumperi nou nu merita pentru ca ai alternative mai bune la banii aia, dar daca esti Apple fanboy ia-ti-l.

| mgtow a răspuns:

Nici 5 - 6 sau 7. Platesti orice aplicatie buna ca sa o ai, nu exista antivirus, e usor de virusat meniu greu de personalizat ceea ce e naspa pentru ca din fabrica nu arata asa fain. Alege un Android ala il dai peste cap cum vrei

| Mihai1810 a răspuns (pentru mgtow):

Iphone e foarte greu de virusat are o gramada de sisteme de protectie de care androidul nu a auzit in viata lui, asa ca nu mai vorbi in necunostinta de cauza.

| mgtow a răspuns (pentru Mihai1810):

So crezi tu, eu am avut 5s si din prima zi mi-a dat avertisment (de virus) l-am formatat ca altceva nu puteam sa-i fac si l-am facut cadou lu maicamea. E ca un seif IOS si cu cat e actualizat la ultima versiune cydia nu se mai instaleaza

| Mihai1810 a răspuns (pentru mgtow):

Avertismente de virusi apar pe Android dar majoritatea nu sunt reale.