| dubfreeromaniasmoke a întrebat:

Se poate instala IOS pe un Android?

7 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Se pot instala custom rom-uri cu interfata de iOS, dar bazat pe Android

| Chernobyl a răspuns:

Nu sepoate instala Ios pe Android.

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Normal ca nu, IOS este pentru produsele Apple.

| dani2017 a răspuns:

In principiu nu se prea poate dar vorbim de soft deci probabil avand cunostinte avansate este posibil sa reusesti.

Uni au incercat :)))
https://www.youtube.com/watch?v=yIHubvluLAI

| Sunset05 a răspuns:

Daca vrei iOS esti nevoit sa iti cumperi un iPhone, altfel nu poti avea sistemul de operare pe un telefon cu Android.

| Nrs11helper a răspuns:

Ba.dac ar iesi toat idiotenia din tine nu ar mai ramane nimic...

| mihai2781 a răspuns:

Nu.IOS e pentru Apple si Android pentru telefoane, iar windows pentru pc.Dar de exemplu exista si telefoane cu windows.Eu am avut.