| jumpper a întrebat:

Se poate pe un tel Allview P5 Aldro cu optiunea de la cosmote webnwalk sa putem viziona tv online? si daca da cu ce aplicatii. Am incercat cateva din cele de la Google Play si nu merge. Am descarcat Flash Playerul si nu merge, poate trebuie facute ceva setari si eu nu stiu. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Problema e ca conexiunea de la webnwalk e groaznica.Dezactiveaz-o si activeaza una din EO Connect Mobile si poate ca o sa mearga, aplicatiile de pe Google Play sunt cele mai bune si eu nu am probleme cu tv online.

| Scremer a răspuns:

Pai eu am un LG optimus l7 si mi-am descarcat tv online si imi merge incearca sa scoti spocast big grin.Bafta sper ca te-am ajutat cu ceva

| jumpper explică (pentru Scremer):

Si ce player sa folosesc?

| Scremer a răspuns (pentru jumpper):

Hmmm nu stiu

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Incearca aplicatia TV ONLINE. La mine pe tableta merge perfect.