| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Se poate reactiva o cartela in cazul in care a expirat? Chiar si daca se plateste nu conteaza. Se poate?

8 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu, cartela nu mai poate fi reactivata daca a expirat.
O seara buna.

| untu a răspuns:

Nu se mai poate si chiar pierzi numarul! Iti recomand ca daca vrei sa-ti pastrezi numarul tau de mobil, va trebui sa mergeti acolo la Orange si sa faci o cerere pentru portabilitatea numarului de telefon mobil si sa treci pe cartela de abonament ca este mai ieftin si poti folosi mobilul cat doresti!

| Tinna666 a răspuns:

Poti face cerere de cartela noua cu acelasi numar..banuiesc ca numarul te intereseaza.

| ANONYMBOSS293 explică (pentru Tinna666):

Ma intereseaza cartela. E de frog si as vreao pentru internet-ul nelimitat.

| Tinna666 a răspuns:

Mai exista acele cartele? nu cred ca se poate. odata ce ti s-a dezactivat optiunea e pa, dar poti merge la cei de la comote ca parca de la ei erau aceste cartele si sa intrebi, nu te costa nimic happy

| Tinna666 a răspuns:

Ma rog, telecom happy...eu am Vodafone si la mine daca mi-a expirat optiunea nu o mai pot recupera numai daca o mai au ei in oferta

| Mihai_Paun_1998 a răspuns:

Daca expira nu mai poti face nimic decat portabilitatea, adica sa-ti muti numarul de pe cartela care a expirat pe una care este valida.

| lastyoubody a răspuns:

Nu o poti reactiva...dar poti trece nr. tau pe o alta cartela