| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Si-a cumparat cineva telefon de la Orange? A avut probleme cu el si mai ales cu ei(adica sa fie neseriosi, garantia sa fie doar de forma)?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am cumparat in trecut,am avut probleme cu ele plus garantia,nu mam ales cu nici unu, toate erau proaste dar nici cu ultimul nu am eu noroc cu ele, nu recomand sa cumperi de ei, platesti 3, 4 telefoane pentru unul care parca e codat deci umblat in el, cumpara nou, altex ofera si 36 de rate fara dobanda sau 12

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

Cele luate fara abonament nu sunt codate, cel putin la asta pe care vreau eu sa-l iau scrie ca e liber de retea.

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Pe vremea mea erau, acum cum e nu stiu

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

S8 cumperi?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

S8 plus laughing

| RAY a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Cool,cat vine abonamentul lunar?

| Th3AbSinTh3 explică (pentru RAY):

Nu iau la abonament!

| Th3AbSinTh3 explică:

N-am probleme cu Orange, vreau doar sa stiu daca merita sa cumpar de la ei.
In schimb tu ai probleme grave, iti bagi degetu-n fund, apoi in nas si intr-un final adormi cu el in gura... rolling on the floor
Te satur de report-uri!

| Th3AbSinTh3 explică:

N-ai prieteni, se vede!
Imi pare sincer rau ca o sa-ti suspende contul curand, daca ai fi continuat asa cateva saptamani sigur ajungeai la 9. Dar nu dispera, poti sa-ti faci alt cont si dupa altul si tot asa pana ajungi unde ti-ai propus( lvl 99+ prostie si 3000+ singuratate si 78 dementa).

| Caro34 a răspuns:

Da, am cumparat de 3 ori tel. de ei cu puncte "Thank you" si cu diferenta in bani, dar nu am avut probleme niciodata cu ele. Acum, sincer, toate au fost foarte scumpe, nu stiu cum o sta treaba cu cele ieftine. Le-am tinut 2 - 3 ani, apoi le-am dat la prieteni ca mereu primeam ceva nou! Insa nu cred ca au fost probleme cu ele fiindca cineva il mai are si are deja 6 ani de atunci. Ideea este si cat de norocos esti fiindca in fiecare lot mai este cate unul defect - "Padure fara uscaturi nu se poate!" insa sunt destul de seriosi, mai ales ca ii am sub observare de mai multi ani si rapid le trimit reclamatii. Asa sunt eu - mai stricta in anumite privinte! Numai bine!

| Th3AbSinTh3 explică (pentru Caro34):

Mersi
Mda si eu vreau sa iau unul destul de scump, sper sa am noroc sa nu ajunga tocmai la mine o uscatura laughing

Răspuns utilizator avertizat