| claussss a întrebat:

Sistemul windows phone 8 la Nokia lumia si la HTC 8s are aplicatii precum facebook, jocuri, yahoo mess etc.? va rog detaliiati sa inteleg ca nu stiu daca sa-mi cumpar telefon cu windows sau nu, ce-mi propuneti? (punctez ca nu sunt mort dupa jocuri dar sa stiu doar daca are cateva macar sa fie acolo) facebook si yahoo messenger m-ar interesa mult sa stiu daca are un telefon cu windows acestea 2. DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Logic ca are, am lumia 800 ..gasesti toate astea in marketplaces!