| losseru a întrebat:

Site-ul "EMAG" vine produse fake?(as dori sa-mi iau un LG g2 si nu stiu sigur daca e fake sau original)

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum sa vanda fake uri cel mai mare retailer de produse electronice din Romania?

| mihai69 a răspuns:

Sigur că nu! toate produsele beneficiază oricum de garanție.

| LaLaura a răspuns:

Buna. Sunt doar produse originale cu garantie. ( eMAG e la fel ca altex, domo, etc). O zi buna.

| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Emag este un magazin online din acest amgazin cumperi orice produs doresti tu. Iar referitor la întrebarea ta eu credcainainte de a comanda va trebui s avezi telefonul intr-un magazin dupa ce comanzi si desfaci coletul de la Emag verifica si daca n u ets ecea ce ai comandat tu Comform Ordonantei de la Protectia Consumatorului poti inapoia produsul in termen de 24 de ore pentru Returnarea Banilor ori înlocuirea Produsului. Mai clar Emag nu vinde produse Fake. Pentru mai multe informatii contactea-za Emag.

| laptegros71 a răspuns:

E dealer autorizat, cum sa vanda fake-uri?