| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa pun parola la un folder in windows 7?
Dar pe telefonul samsung galaxy mini (GT-S5570), cu android versiunea 2.2.1.
Urgent! Funda+vot si vot la toata lumea!

Răspuns Câştigător
| VL4DST3R a răspuns:

E o chestie pe care am cautat sa o fac si e de mult, din pacate NU SE PATE fara un program alternativ, dar exista totusi o metoda (oarecum) sa arhivezi folderul. Asa se pate pune parola la arhiva.
sau metode mai bune ar fi sal ascunzi undeva unde numai tu sa stii de el (prin C: sau windows big grin) Funda? big grin

2 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Pe windows poti sa pui programul FolderLock 6, da sa il iei versiunea full, sau sa cauti un serial ceva pe net ca expira. Pe android nu stiu ca nu folosesc.

| anonim_4396 explică (pentru master77):

Mersi mult, dar pentru un folder nu se merita sa downloadez programewinking