| AndreiAndrei123454 a întrebat:

Spuneti-mi o aplicatie prin care pot descarca muzica direct de pe youtube pe Android.

4 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

Daca ai root poti folosi OGYoutube, e o copie usor modificata a aplicatiei originale de youtube care te lasa sa descarci videoclipurile in diferite formate

| ionut258 a răspuns:

Am gresit, nu ai nevoie de root, ignora partea aialaughing cand ai root e ca si cum ai avea permisiuni de asministrator pe windows dar nu e relevant in cazul asta

| Woody111 a răspuns:

Este un site YoutubeMp3 pe care copii linkul de unde iei muzica din youtube si pe site-ul ala o descarci