| Onyx21 a întrebat:

Stie cineva cam cat costa reparatia ecranului la Allview X1Xtreme? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| mariutza123 a răspuns:

Am si eu telefon exact ca al tau si l-am reparat acum o luna, am dat 200 lei pentru reparare.

| nashparliu a răspuns (pentru mariutza123):

Pffff ce fraiera esti cu banii aia ap iti loai iphone 5c

6 răspunsuri:
| Florian000 a răspuns:

100lei +

| Skiller1997 a răspuns:

Cam 100 lei 80 lei ecran nou

| nashparliu a răspuns:

In jur deeeee, circaaa... hai da funda, ca te i au happy

| mariutza123 a răspuns:

Du-te si intreaba ba ' fraiere', ce pret are reparare ecranului si dupa vorbimwinking

| nashparliu a răspuns (pentru mariutza123):

Sti cat costa reparatia ecranului? un sac de drugii si pl so sugi happyfuteteash la piszduca... tigaia aia i vreo 300 de euro nou, dc sa mai dau 200 d ron, cand pot sa mi i au iphone 5 cu 200 de euro, insa o nashparlie ca tine da si 500 de roni numa sa salveze pozele si videourile sexi din telefon