| Deiuuuuuu a întrebat:

Stie cineva cat e s3 la Orange la abonament si ce oferte sunt? ca pe net nu am gasit. va rog ajutor! dau funda :X

Răspuns Câştigător
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Cel mai bine este sa te duci la cel mai apropiat Orange si sa-i intrebi pe ei deoarece noi (cei care raspundem) cautam pe net si daca tu nu ai gasit nici noi nu o sa gasim sau o sa se trezeasca unu sa zica un pret care ii vine prin cap. Funda?

| Deiuuuuuu explică (pentru iubescbulldogii):

Multumesc foarte mult, ai dreptate!

| Memories a răspuns (pentru Deiuuuuuu):

Doamne ce idiot/a esti, de fapt nu ar trebui sa ma mire ca e plin site-ul de specimene dintr-astea.Deci stai sa inteleg ai pus intrebarea "cat e pretul la s3' si ti-am dat toate preturile+linkul de la site-ul lor cu toate abonamentele la telefon iar baiatul celalat ti-a spus sa te duci la cel mai apropiat sediu Orange pentru a afla si tu ii dai funda?
Scuza-ma dar asta nu trebuia sa stii deja? Daca crezi ca are dreptate de ce ai mai pus intrebarea pe site?

3 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Daca vrei sa il iei la liber de la Orange pretul standard e de 515 euro.
Daca vrei sa il iei cu abonament ar veni asa
1 99 euro cu 50 euro pe luna
2 149 cu 39 euro pe luna
3 310 cu 23 euro pe luna etc

https://www.orange.ro/......laxy-s-iii