| Polinco a întrebat:

Stie cineva ce inseamna chestia aia incercuita din imagine? https://imgur.com/a/fKAHe

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu stiu in romana, dar in engleza se numeste '' wrist strap ''.
https://www.etsy.com/market/camera_wrist_strap

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar nu te duce capul la ce te ajuta?

| Polinco explică (pentru suntserios):

Mars ma

| suntserios a răspuns (pentru Polinco):

Aparent nu. Mersi de confirmare

| TeIauLaMisto a răspuns (pentru suntserios):

Din cate vad toate raspusurile tale sunt de genul asta: in batjocora si nefolositoare. -_-

| suntserios a răspuns (pentru TeIauLaMisto):

Doar la intrebarile fara sens

| Polinco explică (pentru TeIauLaMisto):

Ba copile, am un aparat foto si nu am curea de mana la el si am intrebat aici sa vad cum se numeste si baiatul ala de mai sus mi-a raspuns frumos, daci nu va bagati unde nu va fierbe oala si duceti-va si culcativa ca maine aveti scoala!

| Polinco explică (pentru Polinco):

Deci*