| reihiuke a întrebat:

Stie cineva cum intru in legatura directa cu un operator de la gaz? e un nr pe facuta pentru Bucuresti si altul de forma 02xx936, unde xx reprezinta prefixul de judet. Daca sun acolo, imi da sa apas pe niste taste si daca dau la "facturi si bla bla" imi raspunde un robot si-mi zice total factura si data la care s-a emis, iar pe mine ma intereseaza alte detalii. Si chiar daca astept dupa, nu zice ca mi se face legatura nicaieri.

1 răspuns:
| TamplaruAnisoara a răspuns:

Asculta robotul pana la capăt. Si când zice ca daca dorești sa vorbești cu un operator, apăsa tasta respectiva. Daca operatorul este ocupat robotul îți zice sa mai aștepți si îți pune muzica sa asculți.