| ssjrac a întrebat:

Stie cineva de ce atunci cand sun un nr. de Vodafone, apare brusc apel terminat? Sa fie oare din cauza zonei de acoperire defectuoase sau scoaterea sim-ului din uz? Mentionez ca am problema asta de cateva zile doar cu un anumit numar de tel. Am sunat si de pe fix si-mi apare apel ocupat. Multumesc.

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Se poate si din cauza zonei de acoperire. Dar daca e doar cu un singur numar inseamna ca celalalt are probleme daca zici ca ai sunat si de pe fix.