| Hobbs a întrebat:

Acum o saptamana am activat optiunea 'convorbire nelimitata cu prietenii' din Orange young. optiunea cu 3 euro. A trecut doar o saptamana si imi spune ca optiunea a expirat. Din cate am inteles nu sunt singurul in aceasta situatie. Ce sa poate face in privinta asta? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange? laughing Baga pe Cosmote! La cosmote lucrurile nelimitate dureaza o LUNA pe cand la Orange o SAPTAMANA si e acelasi pret. Iti iei Cosmote sau Frog ca ii aceiasi. Funda?

| Hobbs explică (pentru anonim_4396):

Optiunea asta am avut`o si inainte ..de vreo 4-5 luni tot asta o am, si pana acum nu s`a intamplat nimic...pot suna la 2 din 3 numere care le am la numere favorite.