| Edi9913 a întrebat:

Stie cineva de ce telefonul meu atunci cand ii pun cartela se deschide si se inchide iar se deschide iar se inchide?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Daca telefonul este vechi sau nu -ai ingrijit chestii din astea aceea s-ar putea sa fie problema, daca nu inseamna ca este o defectiune din fabrica sau ceva...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi un defect intern sau o problemă cu bateria...

Eventual, poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ) din Meniul telefonului.

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Sau duci telefonul la un Service.

Toate cele bune.