| Denis2005123 a întrebat:

Stiti careva daca android 12 este asa de bun ca dupa ce am dat update la soft peste cateva ore nu mai mergea mai nimic? Telefonul nu afiseaza nimic, e inchis si cand vreau sa il deschid din butoane adica power si volum vibreaza dar nu se deschide... o fi de la android 12? Sa nu mai zic ca nici touchscreenul nu mergea

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu puteai sa intrebi inainte de a face asta? Nu spui nici ce telefon ai.

| Denis2005123 explică (pentru darrio2007):

Bro un a22 4g stii care ar putea fi problema?

| Wr3nch a răspuns:

Si cand ai dat update era bateria plina sau ai dat update si dupa l-ai gasit inchis?

| Denis2005123 explică (pentru Wr3nch):

Nu bro dupa ce s-a descarcat de tot telefonul