| MrsAllAmerican a întrebat:

Stiti cumva cum salvez o melodie primita pe WhatsApp? Am un iPhone 5s. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Buna seara n-am iphone dar banuiesc ca odata ce dai pe fisier iti arata optiuni salvare sau open si cred ca se salveaza la fel precum salvezi o poza, video, document ceva
Sper ca am putut sa iti fiu de ajutor
Marius

| MrsAllAmerican explică (pentru mariusmac85):

Imi apare doar vizualizati si redirectionare sad

| mariusmac85 a răspuns:

Mie unu nu-mi plac iphone-urile ce favi cu un sumplu buton, decat sa imi iau iphone mai bine imi iau un s4-s5
Nu stiu cum e aplicatia whatapp pe iphone dar inseamna ori nu permite iphone-ul pentru ca iphone-ul are acel itunes si pe itunes totul e cu bani ori whatapp-ul pentru iphone nu are optiune de salvare ceea ce duce la ideea ca iphone e o pierdere de bani, arunci banii depomana pe ele
Eu am un Allview a4 you si sunt multumit
Merge destul de bine
Vezi reinstaleaza aplicatia uitate bine un setarile aplicatiei poate ti-a scapat ceva, n-ai dat vreo permisiune ceva
Sper ca am putut sa te ajut si eu putin din cunostintele mele acumulate
Nu am nevoie de funda, tot ce stiu si tot ce citesc de colo colo imi place sa impart si cu altul sa ajut si pe altul din cunostintele mele generale
Marius

| Alelulu a răspuns:

Simplu, nu merge. Mai bine cauti melodia si o bagi din comp cu itunes. happy