| BlackBMW a întrebat:

Stiti cumva daca J7 2017 are stabilizare optica la camera? Macar la camera din spate? Stiu ca a7 2017 a fost mai nereusit la camera deoarece nu avea stabilizare

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu are stabilizare optica. Pentru aceasta optiune trebuie sa alegi un telefon ceva mai scump. De ex. Samsung Galaxy S7

| BlackBMW explică (pentru Lioana):

Dar macar poti face poze cat de cat clare?

| Vali2265 a răspuns:

Am eu J7 2017

Face poze super, camera de pe spate e la fel ca pe S6 (Fără stabilizare optică, dar electronică), iar cea de pe față uimește mai ales în modul Focalizare Portret.