| Bubbico a întrebat:

Stiti daca Samsung Galaxy S4 va fi la reducere de vinerea neagra?

6 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

laughing Nu se fac reduceri la produse noi, mai ales telefoane high-end. Plus ca S4 e cea mai mare prostie. Chiar daca urasc Apple si produsele lor mai bine as avea un iPhone 4 in loc de S4 asta. Am multe cunostinte care le-au dus la service de cateva ori in doar 3-4 saptamani de cand le-au luat.

Daca vezi pe undeva gratis de black friday sa-mi spui si mie.

Răspuns utilizator avertizat
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Nu cred ca va exista o reducere reala la Galaxy S4. Cel mai probabil S3 va avea o reducere semnificativa.

http://lumeadigitala.ro/......si-s4-mini

| AlinNxD a răspuns:

Da..va fii ..toate gadgeturile si electrocasnicele vor fii

| suntserios a răspuns (pentru AlinNxD):

Fiecare magazin va face reducere la un anume set de produse, niciun magazin nu face redurecere la tot ce are de vanzare asa ca nu mai fii atat de sigur

| mihaibos10 a răspuns:

Daca este vinerea neagra normal ca va fi.