| NickPop a întrebat:

Stiu ca o sa pun o intrebare cam stupida dar cineva trebuia sa faca si asta! De exemplu george buhnici cand face un review la telefon acel telefon va ramana al lui?! Funda! NU raspundeti daca vreti sa faceti misto!-!-!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ceea ce intrebi tu s-ar putea sa tina doar de promovare. Cu siguranta ca, daca ii plac dispozitivele, le poate achizitiona la pretul pietei, dar nu cred ca il sponsorizeaza ProTv-ul cu fiecare device aparut in emisiune. Nu zic ca nu si-ar permite ca televiziune, dar, daca se intampla asta, probabil ii scade din salariu (glumesc!). Ei isi fac emisiunea, si in acelasi timp e loc si de publicitate, prin care se incaseaza bani frumosi.