| radu1993 a întrebat:

Sun la un numar si imi spune ca am acces limitat in reteaua Orange, ce inseamna mai exact, de ce nu-mi raspunde?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca esti pe cartelă numai ai credit sa suni, poti doar primii apeluri, adica altii te pot suna pe tine, mergi si reîncarcă ti cartela.

| cfrtobias a răspuns:

Pana la urma iti suna pe cine suni sau ai ceva mesaj de la robot?

| antimulte a răspuns:

Inseamna ca poti suna doar in reteaua Orange, din intrebarea ta asta se deduce. Ai nevoie de credit/minute in plus ca sa poti apela in afara retelei.