| Elena_Camelia_1997 a întrebat:

Sunt bune husele de la MobileDirect.ro? As prefera sa-mi raspunda cineva care are husa de acolo si sa-mi zica daca merita sa comanzi de la ei. Alte site-uri de pe care sa-mi comand huse de calitate pentru telefon? Multumesc :3 Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Eu am o husa de acolo pentru Samsung galaxy s 3 si imi place mult. nu vad de ce nu big grin alte site-uri...amazon sau ebay? nu stiu. cauta si tu : huse de calitate online sau asa. funda?