| ClaudiuM1997 a întrebat:

Sunt pe aici oameni care au trecut de la Android HIGH end la un iphone? Cum e?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Este gresita formularea, ce este acela Android high end, incurcam cumva dispozitivele cu softurile? corect formulat era un smartphone gama de varf cu Android, altfel ce relevanta are sa compari un soft cu o marca (aici iphone).
Sigur ca trecerea este simtita pentru ca sunt telefoane diferite, interfete diferite si cand treci de la win XP la win 10 este o diferenta nu?

| ClaudiuM1997 explică (pentru Simpatic):

Am dat din greseala raspuns castigator nu "raspunde" laughing. Lasand asta, Nu am vrut sa pun o marca anume.Ma refer Android ca sistem de operare dar sa ruleze pe un telefon high end.(s9, s10, oneplus 6, 7, p30, etc).Is curios cum e sa treci de la un telefon de genul cu Android la un telefon ce are IOS.Ca sa fiu mai specific acum am Oneplus 6 8gb ram si ma gandesc sa imi iau un iphone 11.

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Iti bati copii cautand butonul de back big grin

| stan85 a răspuns:

Ma poti ajuta te rog frumos sa imi recuperez contul de Facebook pe care nu mai pot intra datorita faptului ca nr meu nu ma e valabil.eu ma logam cu nr

| Bizon95 a răspuns (pentru stan85):

Poti sa "TE ROG AIUREA" pui asta ca intrebare pe tot TPU-ul si nu ca raspuns la o intrebare care nu are nici o legatura oarecare cu problema ta?!?