| LovehopeTrust a întrebat:

Buna,Iphone-ul are Android?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, da are android 2.3 parcă, dar îl poţi face de 4 cu un pic update.
O zi bună în continuare!

| samysamy a răspuns (pentru Brâncuşi):

Mai omule bun cum sa aiba Iphone sistem de operare android? Probabil intr-un univers paralel. Iphone-ul ruleaza un sistem de operare specific Apple si anume iOS (care poate fi de mai multe verisuni). Probabil ai vrut si tu sa ai primul raspuns sa iei puncte cat mai multe insa nu ajuti pe nimeni asa!

| LovehopeTrust explică (pentru samysamy):

Imi pare rau ca i-am dat lui funda, dar am crezut ca stie ce spune...

| WhiteMoth a răspuns (pentru Brâncuşi):

IPhone-ul are iOS, un sistem de operare propriu, nu android!

| samysamy a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Eee no problem, sincer imi pare rau ca mai sunt si d'astia care disperati dupa rank si puncte pe TPU dau rapunsuri aiurea dar care ii mai induc in eroare pe bietii oameni sad

| Anuzzyka2000 a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Nu conteaza

17 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

De unde si pana unde are Iphoneul sistem android? Android este sistemul de operare facut de google iar Apple si google nu prea se impaca.

Iphoneul si Ipadul merg pe sistemul de oparare iOS, sistem creat de Apple.

| kinezul007 a răspuns:

Da are funda plizz

| laryssaxd1 a răspuns:

Da :*

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Nu are, la Apple este app store, nu android market, e imposibil, cauta si tu pe net, crede-ma am experienta si stiu cum e cu telefoanele, dar de ce intrebi, vrei sa iti iei unu?!

| LovehopeTrust explică (pentru Anuzzyka2000):

Da vreau sa imi cumpar unul si nu stiam daca are sau nu pentru ca unii au zis ca are cum sunt unele persoane si altele nu...

| Anuzzyka2000 a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Vrei neaparat sa iti iei iphone, ca daca nu iti pot spune telefoane mult mai bune decat un iphone si mult mai ieftine, si iti spun si dezavantajele la iphone

| LovehopeTrust explică (pentru Anuzzyka2000):

Nu vreau neaparat iphone si daca ai vrea sa imi spui cum ai zis tu niste telefoane mai bune si mai ieftine ar fi foarte frumos din partea tahappy

| Anuzzyka2000 a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Pai asa ar fi bun un Samsung galaxy s advance, deci chiar e fain, Nokia lumia de care vrei tu ca toate sunt bune, Samsung galaxy beam este si asta ff bun si are si videoproiector cu diagonala de 127 cm ceea ce e super, astea sunt telefoanele care imi plac mie foarte mult si stiu ca sunt bune, la iphone e naspa ca nu poti trm la alte telefoane prin bluetooth si e cam micut si plictisitor

| LovehopeTrust explică (pentru Anuzzyka2000):

Mersi happy

| Viorel228 a răspuns:

Hey,nu iphone-ul nu are android el foloseste un sistem de operare facut doar pentru iphone

| zaqxswcdevfrbgtnhymjukilop a răspuns:

Sunteti batuti in cap iphone-ul are android poate intr-un univers paralel sau in alta dimensiune, iphone-ul foloseste un sistem de operare special pentru iphone si anume ios de mai multe versiuni daca vrei sa iti iei android ia-ti Samsung galaxy s2, s3, s4 depinde cebuget ai sau HTC one sau Sony x peria z ultra, Nokia n9 etc dar daca vrei sa iei iphone si sa aiba android te poti rezuma la un iphone 4 replica cu sistem de operare android ps. scuze daca am scris romane dar aia e happy

| zipzip a răspuns:

Nu nu are... iphone foloseste alt sistem facut de Apple. IOS
funda!