| Eooo98989898 a întrebat:

Sunt pe Orange, imi cade semnalul din minut in minut, e cartela de vina?

4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Sper ca nu spui de stick cu internet de la Orange, am avut si eu, si am pus babye internetului muuuult timp.Keep Safe.
Daca esti pe telefon cel mai sigur e semnalul de vina.
Off: Nu face prostia sa iei net de la Orange pentru calculator.
Keep Safe.

| Lorodana a răspuns:

Nu e cartela de vina, e telefonul!

| cristian100 a răspuns:

Asa era si telefonul meu! Nu, nu e de la cartela nu are nici o legatura cu asta. Telefonul ori este prea vechi si s-a stricat ori pur si simplu nu ai semnal.

| Eooo98989898 explică (pentru cristian100):

Multumesc,nu cred ca e telefonul pentru ca am pe telefonul vechi era tot asa, iar acum am unul nou si e tot asa...