| KanezuY a întrebat:

Telefoanele din gama Allview sunt bune?

Răspuns Câştigător
| AleexNC a răspuns:

Depinde de model. Dacă este unul mai decent, probabil vine si cu performanta si rezistenta mai buna. Eu am avut 3 si toate au fost destul de naspa. A6 lite si două a4 you. A6-le l-am scapat o dată pe jos (de la vreo jumătate de metru) și după nu se mai încărcă. Cu celelalte am avut probleme cu softul, memoria și alte lucruri mai micuțe. Până și câștile s-au stricat. Am și niștecăști de vreo 10 lei laughing care mă țin de aproape un an, iar alea am pus de câteva ori mâna pe ele și ies firele afară, s-a desfăcut plasticul ăla de la rotița de volum... destul de aiurea.
Însă depinde. Or fi altele mai bune, eu mi-am pierdut speranța în marca asta.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum il nimeresti. Eu am doua: unul al sotiei si merge excelent si altul al meu cu care am avut 3 probleme cu softul. De la resoftarea facuta la Bucuresti n-a mers. Ultima resoftare s-a facut la Brasov si nu mai am probleme cu el.

| untu a răspuns:

Nu cred ca sunt bune telefoanele din gama Allwiew deoarece sunt ieftine si de calitate inferioara!

| OnePiece a răspuns:

Nah, Allview sunt telefoane facute in China si rebranduite, vandute la preturi mult mai mari. Ti-as recomanda un Xiaomi Redmi Note 4, e super.

| TheGirlInBlack a răspuns:

Sunt bunicele, dar depinde si de model.

| MiraBella13 a răspuns:

Depinde si de model... cele mai noi dupa parerea mea sunt mai bune dar mai bine iti iei un Samsung sau altceva

| anyregina a răspuns:

Depinde ce Allview este. Dar iti recomand Samsung sunt mult mai bune

| Mihai_Andrei_1997_SC3t a răspuns:

Da,depinde si de model.