| MihaDiva a întrebat:

Telefoanele ZTE R3100 sunt bune? Adica ma refer sa faca poze cat de cat bine, aplicatii, wi-fi etc si sa fie rezistente?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un mobil nu va face poze ca un aparat foto, dar face cat de cat dar nu profesioniste nici s4 nu le face

| anonimg a răspuns:

Conform http://www.quickmobile.ro/zte-13/zte-r3100-orange-hollywood.html, telefonul nu are wireless; iar la camera de 3.5 mpx sa nu te astepti la poze bune. Telefonul e destinat sa fie usor de utilizat in retelele de socializare, mesaje, etc., datorita tastaturii qwerty.

| stlucian a răspuns:

La 175 lei nu poti avea pretentii mari.
Vezi aici cam multe semne rosii:

http://www.gsmchoice.com/......ywood.html

| hypentakill a răspuns:

Este un telefon foarte slab. La Wi-fi depinde si de conexiunea la care te conectezi iar avand in vedere ca nu are 3G va merge greu. Nu sunt multe aplicatii pentru el avand in vedere ca nu are sistem de operare prea folosit spre deosebire de Android, iOS iar fiind dotat cu un procesor ieftin, chinezesc nu are cum sa ruleze aplicatii bune. Rezistent nu e caci are corpul de plastic. Recomandare: mareste-ti bugetul ca sa iti iei un telefon decent.