| KeepCalmAndBuyIphone a întrebat:

Telefonul meu este water proof,si l-am mai bagat in apa, oare este vreo problema daca îl bag in apa cu clor?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu il fierbi? Că tot vrei sa afli multe despre el.

| ș53fan a răspuns:

Sincer eu cred ca da! Oricum mai bine nu risca, pentru ca sunt sigur ca ar putea afecta piesele! Dar unde vrei sa intri de esfe clor? Piscina ceva? Ai putea intreba la localul respectiv despre cantitatea de clir administrata in apa, oricum oricat de mica ar fi concentratia de clor pusa, eu zic sa nu risti! Ey asta as face!