| Antonies a întrebat:

Telefonul meu face poze clare, frumoase. Dar cand dau pe video se vede foarte pixelat si urat. Care o fi cauza? Adica pana la urma e aceeasi camera. Nu am umblat la setari, si nu. Nu e zoom.ul mare, e dat la 0.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce model de telefon?

| aXy99 a răspuns:

Sunt unele telefoane care pur si simplu au un video mediocru, pe cand fotografiile ies superbe. Posibil sa fie si al tau unul dintre acestea. Ce model este?

| D3I3 a răspuns:

Tu poate nu ai umblat la setări și așa sunt din fabrică. Nu știu cum la alte telefone, dar la al meu poți selecta claritatea video-ului. Vezi dacă și al tău are așa ceva, puen pe claritatea maximă (chiar dacă vei putea filma mai puțin) însă poate asta este rezolvarea.

| Antonies explică (pentru D3I3):

La claritate e setat la HD dar se vede oribil.