| pitbull93 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Cand ii bag usb-ul si il conectez la pc nu imi mai arata img video poze imi arata 0 elemente dar totusi imi arata memoria ocupata. Asta s-a intamplat dp ce i-am umblat eu la setari. ps telefonul ii iphone 3gs

2 răspunsuri:
| pitbull93 explică:

Gata am gasit, imi era dezactivat 3g-ul ca sa nu imi consume baterie

| vali123123 a răspuns:

Descarca Itunes ca sa poti sa vezi si ce muzica ai in el si ce aplicati sa poti upgrada softul sau sa il sincronizeezi cu calculatorul sau sa iti descarci aplicati de pe appstore.