| anonim_4396 a întrebat:

Telefonul Nokia Lumia 610 are android?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefoanele Nokia ( cele noi) rulează pe Windows PHONE. N-ai cum să ai Magazin Play, asta e aplicație preinstalată pe Android.

| DelphhiN a răspuns:

No, windows

| Spintecatorul27 a răspuns (pentru DelphhiN):

Google Play are?

| IWannaSmile a răspuns (pentru Spintecatorul27):

Nu, google play este pentru Android. Daca vrei sa iti iei un telefon cu Android sau pentru aplicatii opteaza pentru Samsung sau HTC.

| Spintecatorul27 a răspuns (pentru IWannaSmile):

Deci, pe un Nokia Lumia 610 nu se poate descarca Retrica?

| DelphhiN a răspuns (pentru Spintecatorul27):

Nop

| nevastuica181 a răspuns:

Microsoft Windows Phone 7.5 Mango

| SibelLaura a răspuns:

Nicu un Nokia Lumia nu are Android in afara de cel care s-a inventat de Cosmote acum Mai nou dar o colega de a mea ara de acela si II merge duper grey deoarece originalul este Windows Phone!winking

| SibelLaura a răspuns:

Pe Nokia Lumia nu se poate descarca nici Google play nici retrica! Asta e... Foloseste alte edite pentru poze. Gen Pixl-r Express... Etc... :* succes