| jokcsha a întrebat:

Telefonul Telefon mobil Samsung I9060i Galaxy Grand Neo Plus, Dual SIM, Black

am niste nelamuriri... Telefonul merge in reteaua telekom? sau este codat in alte retele /// 2.Se vede urat pixeli pe lumina max si lumina min / Adica vreau sa spun se vede urat in jocuri sau altundeva//3.bateria dureaza ceva sau,, ma joc ceva si imd se descarca / se poate gasi husa pentru el /camera fata/spate face bine poze? /// Blitul bate bine e bun?/telefonul unde este fabricat? Dau funda! "_ happy Astept raspunsurile

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai depinde de unde le cumperi. Daca le cumperi de la Orange / telekom / Vodafone sunt blocare pe aceste retele. Daca il cumperi de pe eMAG e liber de retea.
Are un display foarte slab ca calitate si ca rezolutie. Adica TFT
O sa se vada naspa.
Camera e de doar 5 MB e slaba.
Bateria 2100 mah e ok.
E fabricat in Korea de Sud parca. unde se fabrica toate Samsung-urile.
Ca sa nu ai lag cumparati un telefon 2GB Ram minim! Si cu Display IPS rezolutie minima 1080x720x. Bafta.

| jokcsha explică (pentru FlorinCiokan):

Telefonul vreau sa il achizitionez de pe eMAG! MS de sfat

| jokcsha explică (pentru FlorinCiokan):

Acest model de telefon ce spui Asus zenfone go zc500tg Vad ca te pricepi. sau recomandami un telefon intre 100 si 700 RON

| FlorinCiokan a răspuns (pentru jokcsha):

E bun acel Asus dar gasesti ceva si mai bun la acei bani.
Uite acest Allview http://www.emag.ro/......D4TR7MBBM/
Are Display 5.5 deci e un Phablet. Are senzor amprenta. are o baterie buna. Si un aspect elegant. E o alegere buna
Eu l-am cumparat resigiliat. si acum il gasesti la 600 lei resigilat eu te-as sfatuii sa il iei asa deoarece nou depaseste cu 59 lei bugetu tau. cauti unu cu zgarieturi fine ( Asa l-am luat eu ) si iti zic ca nu are nici o zgarietura :)) e ca nou cu toate accesorile l-am primit.
merita resigilat. deoarece e la fel ca unu nou acceeasi garantie aceleasi accesori si mult mai ieftin. Bafta.