| Ciobanu_Muri_1996 a întrebat:

Știe cineva cum pot sa descarc jocuri care in mod normal costa bani in AppStore, gratuit? P. S. Sunt începător si nu ma prea știu

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general se scrie pe google jocul dorit urmat de cuvantul download.Dar nu iti recomand deoarece multe site-uri sunt virusate.Iti da la deacarcare si niste adware care iti schimba pagina de pornire si cu timpul iti dispar din fisiere, poze, iconite de pe ecran, etc.

| Saiko93 a răspuns:

Furi jocurile de la altcineva laughing nu toca banii pe prostii laughing)

| S3bastiaNN a răspuns:

E mai dificil la iOS ca la Android, au o securitate mai buna. Cele mai multe locuri de unde descarci iti vor face rau, iti pot virusa device-ul, sau diverse survey-uri. Chiar daca eu nu fac asta... cel mai sigur e sa il cumperi. Daca ai bani de iPhone banuiesc ca ai venit sa cumperi o aplicatie de 2-3$.