| Denila123 a întrebat:

Știți o modalitate de a resetez telefonul, și fara sa pierd pozele, nu mai știu modelul la telefon, alviu a 5 redy.

Răspuns Câştigător
| Purplegirl101 a răspuns:

Pui un card de memorie cu cel putin 4g si muți pozele pe el happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ori le pui pe un alt dispozitiv(PC, tabletă, telefon...), ori le pui pe un card de memorie sau un stick de minim 4 gb.

| cristinutza20003 a răspuns:

Pai in primul rand dac ito iei un stic, atunci poti sa iti transporti in calculator toate pozele pe care le ai, sau a doua posibilitate e sa iti trimiti pozele unui prieten iar dupa sa ti le descarci inapoi,

| Denila123 explică (pentru cristinutza20003):

Problema e că să stricat portiera unde îl incarc