| ๑Ioana๑ a întrebat:

Tocmai mi-am luat un telefon: Samsung Galaxy Gt-S5570...Si am facut o poza si cand am descarcat-o era mica.sad Si am camere de 3 Mp. Ce pot sa fac? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Seteaza rezolutie 2048 ori 1536. Uite asa.Intra pe camera foto.In Setari(roata dintata din stanga jos). Cand esti pe camera.La rezolutie dai pe ce ti-am scris pe primul rand.Am acelasi telefon daca mai vrei detalii.

| ๑Ioana๑ explică (pentru darrio2007):

Mersiii...:* Numai ca pana acum numai cu acea rezolutie am facut poza si mici au esti toate.sad

| ๑Ioana๑ explică (pentru darrio2007):

Am dat laughing Si tot mica imi apareee crying((( laughing Ce naiba pot sa fac?

| darrio2007 a răspuns (pentru ๑Ioana๑):

Imposibil.Inseamna ca ai alte probleme la telefon.

| darrio2007 a răspuns (pentru darrio2007):

Incearca si alta rezolutie. Poate sunt inversate comenzile.Ce sa zic altceva? Am dat-o in glume.

8 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

La setarile camerei ar trebui sa ai mai multe optiuni legate de marimea pozelor. Trebuie doar sa setezi pe cea mai mare.

| Sp33dyt a răspuns:

Mareste rezolutia camerei foto

| RockableHu a răspuns:

Probabil telefonul este setat la cei mai mici megapixeli. Seteaza din telefon, de la camera megapixelii doriti, si vei avea rezulate chiar bune!