| munteanella a întrebat:

TPU,am nevoie urgent de raspuns. Am o problema.V'ati pirdut vreodata telefonul cu cartela prepay de la ornage in ea? Daca ati vrut sa o refaceti cu acelasi numar,ati primit oferta inapoi,sau a fost nevoie sa reincarcati? Si oare cat costa refacutul cartelei cu acelasi numar?happyplease, help!:3 funda!

Răspuns Câştigător
| FlyingFox a răspuns:

Acum 3 ani mi-au dat o alta cartela cu acelasi nr, dar fara credit sau optiune (si eu mi-am pierdut telefonul). Recent insa mi s-a stricat cartela si ca sa imi dea o cartela cu acelasi numar si cu contactele salvate a trebuit sa platesc 27 de lei.

| munteanella explică (pentru FlyingFox):

Multumesc mult:*. Si daca am avut optiune in Orange young, oare pot sa mi-o refac?

| FlyingFox a răspuns (pentru munteanella):

Daca iti schimbi nr de telefon iti trebuie un CNP nou ca sa intri in Orange Young, Daca iti pastrezi numarul suni la *100# la Contul meu -> optiuni active si iti reactivezi optiunea :*

| munteanella explică (pentru FlyingFox):

Iti multumesc!:*