| UserDeTpu a întrebat:

TPU! Am observat ca pozele de profil din aplicatia Messenger nu se actualizeaza. Am un iPhone 6 Plus, am incercat mai multe metode, am resetat telefonul, am bifat-debifat sync-contacts si tot nu se update-aza. Stie cineva cum as putea sa rezolv problema?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

A fost o problema cu un update lannsat ieri la aplicatie. Daca aveai un pic ds rabdare nu trebuia resetat deorece acu au lamsat al update si merge.