| Ionut659 a întrebat:

TPU aș vrea să îmi arăți câteva telefoane bune și ieftine care întrec s7 edge cu ușurință la cameră, memorie/ram, gaming, calitate video etc la un preț decent. Poate să fie și mai mic dar și mai mare de cel al s7 ului edge

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Din telefoanele actuale sunt multe.
Doar trebuie să iei în considerare că 7 edge e descatalogat și nici update de Android nu mai primește.

| SasukeCS2 a răspuns:

LG V30, are cea mai buna camera din anul 2017 mai buna chiar si decat s8, 128 gb stoacare si 4gb ram si procesor de top 8 core SnapDragon 835 acelasi procesor ca si pe s8. Nu o sa faci o greseala daca cumperi telefonul asta. E pe olx sub 1000 lei dar e cam rar.