| Patricia111cool a întrebat:

TPU iphone ul meu a ramas blocat s-a facut tot negrul doar siri se aude si nu pot sa ii spun sa il stinga sau sa aprinda telefonul ca nu merge si degeaba il conecte la PC sau sa il bag la incarcat pls ajutor

4 răspunsuri:
| vladst1 a răspuns:

Posibil sa fie ecranul crapat, dar touch-ul intact. Incearca sa il duci la un service sa vezi exact ce defect are.

Bula
| Bula a răspuns:

Opreste-l din butonul de pornire, apasand indelungat.
Dupa 10 minute reporneste-l, este posibil sa functioneze.
Daca nu merge, atunci du-l la un service, probabil va trebui schimbat display-ul.

| Violleta2022 a răspuns:

Telefonul tau pare virusat!

| Cornel156 a răspuns:

Tine apasat pe butonul on/off si pe butonul home in acelasi timp cam 10 secunde.