| terry123 a întrebat:

TPU merita iphone 5s impecabil full box 500 lei in 2018?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Daca esti cocalar, da dai 500 de lei pe un iPhone 5S in 2018 ca sa te poti da mare (nu stiu la cine) ca ai iPhone...nu conteaza ca este vechi de cativa ani, daca ai iPhone...
Acum serios, nu face asta... iPhone 5S in 2018 este vai de el

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ești intreg la cap?

| siriusblack98 a răspuns:

Din punct de vedere al specificatiilor pe care le are, mai mult de 250 lei nu as da pe el.Sunt telefoane de 3 ori mai performante la banii aia pe piata la ora actuala.Singurul lui plus este ca are un design dragut si cam atat.Pe marca Iphone nu dau 2 bani in schimb.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Nu. E un telefon destul mai mic, la banii aia ppti gasi chiar J5 2016, si sigur un J3 2016 full box, intretinut!

| IComeNuts a răspuns:

Salut