| Sheele a întrebat:

TPU va rog ajutati-ma. Astazi am spart ecranul telefonului. Am un Lenovo a328. Ma simt foarte prost.mi l-am dorit mult. Nu e nicio problema cu displayul. Touchul merge perfect,chiar acum scriu de pe el. Nu este spart foarte rau. Se poate extinde? Va rog ajutati-ma! Ce as putea face?(e luat pe abonament) va rog, urgent. Dau funda

1 răspuns:
| Merilynne a răspuns:

Hei! Nu te mai ingrijora, eu acum 2 ani cand mi-am luat S3 l-am trantit pe jos(nici doua saptamani nu avea ) si s-a stricat displayul de a trebuit sa il schimb. Alti bani alta distractie.
Dupa ce l-am reparat iar l-am trantit pe jos de multe ori si da, am reusit sa il sparg de e in ultimul hal, si uneori ma trezesc cu niste crapaturi de nu am nicio idee cum s-au facut.
Oricum, daca iti functioneaza e bine, nu cred ca o sa se strice, dar de spart se va mai sparge, incearca sa ii pui folie, poate ajuta.