| Catalyn45 a întrebat:

Un telefon Orange Zali cu android poate fi localizat de operatori sau de politie daca are scoasa cartela SIM si este descarcat?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Orange Romania nu ofera asistenta in recuperarea telefoanelor pierdute / furate. Iti recomand sa te adresezi institutiilor abilitate in vederea recuperarii telefonului tau, daca acesta a fost furat, respectiv Politiei. Poti localiza un telefon prin utilizarea aplicatiilor de tipul Orange Antivirus. Mai multe informatii despre aceasta aplicatie si functiile ei, vei gasi aici: http://www.orange.ro/orangecare/antivirus/.

Cu prietenie,
Orange Helper

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Nu are gps deci nu!