| stefyy234 a întrebat:

Unde pot vedea pe contul online de la Orange cat mai dureaza contractele?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica tu nu tii minte cand ai incheiat un contract si cand iti expiră? De obicei sunt pe 2 ani.De-asta profita astia de la retelele mobile.Pentru ca lumea e fraieră.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea verifica perioada contractuala este necesar, din contul online, sa accesezi sectiunea Orange Thank You - "Contractul meu".

O zi buna,
Orange helper

| scufitaroz a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi verificarea contractului pe care l-ai incheiat cu ei.