| anonim_4396 a întrebat:

Urgent, am facut azi o comanda pe cel.ro si a scris ca nu a acceptat-o si am mai facut una acum si asta a mers, dar in istoricul comenzilor imi apar 2 comenzi, si nu vreau doua, vreau doar una. Cum anulez o comanda? Mi-e frica sa nu imi ajunga amandoua acasa( telefon Samsung S8 edge).
Repede va rog
Funda

Răspuns Câştigător
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cand te vor suna pentru confirmare, le poti spune. Ori daca nu, ei ar trebui sa fie destul de priceputi incat sa isi dea seama ca a fost o greseala.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna si lamureste problema cu ei

| NicoleEazi a răspuns:

Suna la contact maine dimineata la prima ora sau incearca sa vezi daca nu poti anula comanda direct de pe site, sunt site-uri care permit anularea comenzii

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Da l mail si explica le ce s-a intamplat.

| andrefrancais a răspuns:

Suna la ei, le dai contul (emailul) si le spui problema si ca ai vrut doar un telefon.