| SurcelIonutCosty a întrebat:

URGENT! Pe my talking angela am incercat sa ma conectez pe contul de facebook dand la stikere -la cumparare s tikere unde de obicei acolo te poti conecta dar mie imi arata doar cateva jucatoare de la care pot cumpara stikere dar nu si logare facebook cum ma pot loga? Urgent pls! dau funda!

Răspuns Câştigător
| MariaBianca11 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa si nu mai poti face nimic. Si mie mi s-a intamplat asa din cauza ca aveam deja majoritatea stickerelor si prietenii nu mai aveau cu ce ma ajuta, niciunul neavand stickerele. Dar tu esti in continuare logata cu facebookul, pentru ca prietenii iti pot cumpara dublurile de la stickere.

| SurcelIonutCosty explică (pentru MariaBianca11):

Mda. dar nu le am pe toate dac ama deconctez d epe faceboook de la aplicatie oare.

1 răspuns: