| Maria1300 a întrebat:

URGENT! Salut! Am un telefon Samsung J5 2016 si am facut actualizarea pentru Android Nougat -7.1.1 acum o saptamana. De atunci, dispozitivul ruleaza greu, se descarca mult mai repede si se incarca foarte greu(inainte se incarca in max 2 h, acum in 3h 30 min...) Cum as putea reveni la actualizarea anterioara?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Nu stiu, dar du-te si baga-i-l pe gat desteptului de pe aici care sustinea ca un update la o versiune majora, nu iti incetineste telefonul.
Am patit-o si eu deja cu 3 modele diferite, nu vorbesc din frunze verzi.
Plus, la o cautare pe net, e plin de astfel de cazuri.

1 răspuns: