| Anonymus9809 a întrebat:

Salut, buna seara! Stie cineva cat mai dureaza sa ajunga in Romania actualizarea de Android la 7.0 nougat pentru Samsung Galaxy A5 2016? Am vazut pe YouTube ca in diferite tari exista deja. Tin sa precizez ca nu ma refer si la telefoanele rootate.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iulie 1.
Cam asa cred eu.

| Anonymus9809 explică (pentru anonim_4396):

Pe site la Samsung arata 22 mai.dar nu am primit nimic inaca laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus9809):

Vezi sa te fii uitat la tara corecta.
Ai live chat, vorbeste cu ei.

| Zidovici a răspuns:

La Samsung Galaxy Note 5 eu l-am primit acum 2 saptamani. Depinde si de telefon poate Samsung a decis sa limiteze pentru A5 si s-au rezumat doar la 6.0. La note 3 Neo nu s-a mai facut actualizari si nici la grand prime... aia ce il au au facut root la Android si l-au descarcat

| Anonymus9809 explică (pentru Zidovici):

Este lansata si versiunea pentru a5 doar ca nu in toate tarile.