| Alex4322 a întrebat:

Urmeaza sa il cumpar. Este bun?
https://telefonultau.eu/......m-4g-blue/

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Excelent doar că nu e clar de ce ai da cu vreo 300 lei in plus

https://www.emag.ro/......DPBHGMMBM/

| Alex4322 explică (pentru sierra1):

Nu este in stoc si este alb. Vreau doar albastru sau rosu, nu Negru sau alb.

| sierra1 a răspuns (pentru Alex4322):

Iartă-ne că am indrăznit să recomandăm una albă... dar stai pe fază, că apare

| Hyperion7 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice produs din marca Samsung este bun, asadar cumpara-l cu toată încrederea.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde aceasta generalizare?
Pe ce fundament?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyperion7):

Am incercat până acum telefoane Samsung, televizoare și toate au funcționat excelent și cu un grad de durabilitate ridicat.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu am utilizat de la mai multe mărci și nu sunt de aceeași părere.
Cel puțin în cazul telefoanelor, cum vine un update, cum prind fluturi sau faptul că se cumpără brandul mai degrabă decât produsul.
Adică pe piața sunt variante mult mai fiabile și mai ieftine decât un Samsung.
Cât despre durabilitate, sa zicem.
Deci nu pot spune că împărtășesc pe deplin opinia

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu! La prețul ăsta găsești telefoane chiar și cu 256GB memorie internă. De ce ai lua unul cu 32GB, din care jumătate îi ia sistemul de operare? Când văd și ce zic ceilalți... Și ce dacă e Samsung? Pe lângă că are vreo 3 ani vechime și nici update-uri nu mai primește, să mai dai și banii ăștia. Incredibil.