| Denila123 a întrebat:

Va rog ajutati-ma, Am un telefon Allview a5 redy, nu-i mai știam modelul așa că l-am resetat, acu miapare sa ma conectez la emailul de la avut sincronizare mai înainte, am pus
email meu și nu merge va rog ajutati-ma, dau funda cel ce poate sa ajute.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Ce legatura exista intre resetare si aflarea modelului?

Este a 5-a intrebare mai mult sau mai putin similara pe care o puneti in decurs de o saptamana. Ce credeti ca veti rezolva facand spam pe aici?

| Denila123 explică (pentru flixbuster):

Chiar am nevoie de ajutor, cer ajutorul

| flixbuster a răspuns (pentru Denila123):

Pe baza celor 4 intrebari anterioare (+ cea curenta) se intelege clar ca aveti nevoie de ajutor. Se intelege de asemenea ca nu veti primi o solutie aici.

Cred ca cel mai bun ajutor il puteti obtine daca veti merge cu telefonul intr-un service si veti cere ajutor acolo. Avand telefonul in fata, cel de acolo va intelege mai bine ce se intampla si ce trebuie facut.

Succes!